Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Innopoint to system obsługi informacyjnej skierowany do tych Przedsiębiorców, którzy są zainteresowani skorzystaniem z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Obsługa ta realizowana jest z udziałem Głównych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zlokalizowanych na terenie każdego województwa oraz Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Doświadczeni konsultanci ds. funduszy europejskich udzielą szczegółowej informacji o dostępnych formach wsparcia z FENG. Innopoint składa się z :

  • Ankiety potrzeb przedsiębiorcy – w wyniku wypełnienia ankiety, otrzymasz informację o dopasowanych do Twoich potrzeb instrumentach FENG. Informacja ta zostanie Ci wyświetlona po udzieleniu odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie oraz przesłana na adres e-mail który w niej wskażesz. Jeżeli po wypełnieniu ankiety będziesz miał dodatkowe pytania, za pomocą Formularza rezerwacji konsultacji będziesz mógł umówić się na spotkanie z konsultantem we wskazanym przez Ciebie Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich;
  • Infolinii (22 262 99 95) – dostarczy podstawowych informacji na temat całej oferty FENG. Jak na program promujący innowacje przystało, wykorzysta ona najnowocześniejsze technologie zasilane sztuczną inteligencją. Obok doświadczonych konsultantów pojawią się wirtualni asystenci. W formie pisemnej będzie mógł Ci odpowiedzieć chatbot, w głosowej – voicebot.

Nie zwlekaj. Skorzystaj już teraz! 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z klauzulą informacyjną (PDF 531 KB)